Καλωσορίζουμε τον Γιάννη Μέγα στην παράταξη μας!

Ενώνουμε δυνάμεις με ανθρώπους που γνωρίζουν την πόλη, έχουν εμπειρίες και θέλουν να αγωνιστούμε μαζί για να αλλάξουμε την καθημερινότητα των πολιτών.

Ένας καλός φίλος, ένας μοναδικός άνθρωπος, ο Γιάννης Μέγας βρίσκεται δίπλα μας για να δώσουμε όλο μας το είναι, ώστε ο Δήμος Λυκόβρυσης - Πεύκης να πάει μπροστά!

Ο Γιάννης Μέγας με σπουδές στο Αριστοτέλειο Πανεπιστήμιο Θεσσαλονίκης, έχει αυτοδιοικητική εμπειρία και γνωρίζει τα προβλήματα του τόπου, καθώς έχει διατελέσει Δημοτικός Σύμβουλος και Αντιδήμαρχος, ενώ έχει θητεύσει και ως στέλεχος του ΟΤΕ A.E.!

Γνωρίζει κάθε γειτονιά της Πεύκης και είναι ενεργός πολίτης με διάθεση να δουλέψει σκληρά μαζί μας και να κάνουμε έναν καλό αγώνα για το καλό της πόλης μας!

Γιάννη, σε καλωσορίζουμε στην ομάδα μας!