Καλωσορίζουμε τον Σεπτέμβρη και τον Χρήστο Μπακάλη στην παράταξη μας!

Ο Σεπτέμβρης μπαίνει δυναμικά για την παράταξής μας, που προσθέτει ένα ακόμα αξιόλογο πρόσωπο στο δυναμικό της, με σημαντικές παραστάσεις, γνώση των προβλημάτων και αυτοδιοικητική εμπειρία.

Ο Χρήστος Μπακάλης είναι Ταξίαρχος Ε.Α. της ΕΛ.ΑΣ, ενώ ξεκίνησε την σταδιοδρομία του ως αξιωματικός στο Α.Τ. Πεύκης, όπου και διετέλεσε Διοικητής του.

Ακόμη, υπηρέτησε σε πολλές νευραλγικές υπηρεσίες της Αστυνομίας, καθώς επίσης εκπαιδεύτηκε σε πολλά επιμορφωτικά σεμινάρια με αντικείμενο, κυρίως, το ανθρώπινο δυναμικό και τη διαχείριση των κρίσεων.

Έχει τιμηθεί με πολλές διακρίσεις κατά την διάρκεια της καριέρας του  για το ήθος και την επαγγελματική του επάρκεια.

Ο Χρήστος Μπακάλης είναι ενωτικός, συνεπής και σταθερός στις αρχές του, συμμετέχοντας ενεργά στις δημοτικές εκλογές, τόσο το 2014, όσο και το 2019!

Ως Διοικητής του Αστυνομικού Τμήματος Πεύκης, συνεισέφερε τα μέγιστα για την δημιουργία τόσο του κλειστού γηπέδου – μπαλόνι στην Άνω Πεύκη (Χρ. Μωραΐτης), όπως επίσης στην απόκτηση από το Δήμο Λυκόβρυσης-Πεύκης της πλατείας στην κάτω Πεύκη, στο οικόπεδο «Ντουμάνη» (Κολοκοτρώνη, Βίτσι, Βαρβαρίγου).

Ο Χρήστος Μπακάλης αποτελεί κεφάλαιο στο Δήμος Λυκόβρυσης-Πεύκης!

Χρήστο σε ευχαριστούμε για την συμμετοχή και ευχόμαστε καλή δύναμη στον κοινό μας αγώνα!