Συγχαρητήρια σε όλους τους αποφοίτους του Λυκείου Λυκόβρυσης!

Στην τελετή αποφοίτησης των μαθητών του Λυκείου Λυκόβρυσης παραβρέθηκε ο υποψήφιος δήμαρχος Λυκόβρυσης -  Πεύκης, Μάριος Ψυχάλης, ο οποίος είχε την ευκαιρία να μοιράσει αναμνηστικά και να συγχαρεί τους μαθητές της Γ’ Λυκείου για την προσπάθειά τους στις Πανελλήνιες εξετάσεις.

Στην εκδήλωση εκτός από το Μάριο Ψυχάλη, συμμετείχαν οι Δημοτικοί Σύμβουλοι Κώστας Μπελεχρής, Ιορδάνης Βογιατζόγλου, Νίκη Δούκα και οι υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Κωνσταντίνος Αργίτης, Μαρία Φαραστέλη, Χαράλαμπος Καρανάσος, Αντώνης Χαριτάκης, Γιάννης Καλαμπαλίκης, Μαρία Αθανασοπούλου και Έρβις Ελμαζάι.

Στον χαιρετισμό του ο υποψήφιος δήμαρχος Λυκόβρυσης – Πεύκης, Μάριος Ψυχάλης, δήλωσε:

«Είναι μια ημέρα γιορτής. Θερμά συγχαρητήρια και καλή σταδιοδρομία σε όλους όσοι αποφοιτούν. Οι Πανελλήνιες είναι μια στάση, αλλά δεν είναι το τέλος. Να είστε πάντα με χαμόγελο, αισιόδοξοι και να ξέρετε ότι είμαστε δίπλα σας να στηρίξουμε κάθε όνειρό σας».