Συγχαρητήρια στην διοίκηση του Τοξότη!

Ένα ακόμα σωματείο που προσφέρει σημαντικά στην προώθηση του αθλητισμού της πόλης, είναι ο Τοξότης Πεύκης. Το Σωματείο έκοψε την πίτα του και στην εκδήλωση παραβρέθηκαν ο ο υποψήφιος Δήμαρχος Λυκόβρυσης - Πεύκης Μάριος Ψυχάλης, καθώς και τα μέλη της παράταξης Εμμανουέλα Γεωργακοπούλου και Βασιλική Μαντζαβέλα.

Ήταν μια όμορφη βραδιά, όπου όλοι είχαν την ευκαιρία να ανταλλάξουν ευχές και να ευχαριστήσουν την διοίκηση του Συλλόγου για την προσφορά του στην πόλη, καθώς και να συγχαρούν τους αθλητές και προπονητές για τις προσπάθειές τους.

Αμέσως μετά, ο  υποψήφιος Δήμαρχος Λυκόβρυσης - Πεύκης Μάριος Ψυχάλης δήλωσε:

«Ο Τοξότης Πεύκης είναι ένα από τα πιο ενεργά σωματεία της πόλης μας. Είναι μεγάλη μας χαρά να βρισκόμαστε κοντά σε όλους τους συλλόγους και να στηρίζουμε κάθε προσπάθειά τους για την ανάπτυξη του αθλητισμού στον Δήμο μας. Θα ήθελα να δώσω θερμά συγχαρητήρια στον πρόεδρο του Συλλόγου, Φώτη Γαζεπίδη, καθώς και στα μέλη του Νίκο Δούση και Νίκο Ασημάκη για την προσφορά τους. Δέσμευσή μας ότι θα είμαστε στο πλευρό τους σε ό,τι κι αν χρειαστούν».