Θερμά συγχαρητήρια στο 1ο Σύστημα Αεροπροσκόπων Πεύκης

Ευχές για μία δημιουργική χρονιά με πολλές και όμορφες δράσεις έδωσαν ο υποψήφιος Δήμαρχος Λυκόβρυσης – Πεύκης. Μάριος Ψυχάλης και τα μέλη της παράταξης Παναγιώτης Αγγελικόπουλος, Σοφία Γουναροπούλου, Σπυριδούλα Σίννη και Γιώργος Στιβαχτής που παραβρέθηκαν στην εκδήλωση για την κοπή της πίτας του 1ου Συστήματος Αεροπροσκόπων Πεύκης την Κυριακή 12 Φεβρουαρίου στην αίθουσα Μανώλη Αναγνωστάκη.

Αμέσως μετά, ο υποψήφιος Δήμαρχος Λυκόβρυσης - Πεύκης Μάριος Ψυχάλης δήλωσε:

«Χαιρόμαστε πάντα να βρισκόμαστε ανάμεσα σε όμορφους ανθρώπους που προσφέρουν και δίνουν το στίγμα τους για την πόλη μας. Θα είμαστε πάντα στο πλευρό τους και θα έχουν τη στήριξή μας σε ό,τι κι αν χρειαστούν. Θερμά συγχαρητήρια σε βαθμοφόρους και ΕΚΣ για το υπέροχο έργο τους και την όμορφη εκδήλωση! Καλή χρονιά και πάντα ψηλά!».