Χαράλαμπος Καρανάσος: Η διοίκηση του ΚΟΙ.Π.Α.Π. επέλεξε να κάνουν το test για τον κορωναϊό, επιπλέον, μόνο τα μέλη που ανήκουν στη δημοτική αρχή

Δημοτικός Διχασμός

Θερμά συγχαρητήρια στο προσωπικό του ΚΟΙ.Π.Α.Π.  που προγραμμάτισε και συντόνισε τη διενέργεια μοριακών test COVID19 σε συνεργασία με κλιμάκιο του ΕΟΔΥ, για τους εργαζομένους του δήμου Λυκόβρυσης – Πεύκης.

Θέλουμε όμως να κάνουμε γνωστό, ότι η διοίκηση του ΚΟΙ.Π.Α.Π. επέλεξε να κάνουν το test, επιπλέον, μόνο τα μέλη του δημοτικού συμβουλίου και μέλη του διοικητικού συμβουλίου που ανήκουν στη δημοτική αρχή. Προφανώς ,οι δημοτικοί σύμβουλοι και τα μέλη του διοικητικού συμβουλίου της αντιπολίτευσης έχουν αντισώματα στον κορωνοϊό, όπως και στον κηφηνοϊό.

Χαράλαμπος Καρανάσος
Mέλος της δημοτικής παράταξης Λυκόβρυσης - Πεύκης "Δήμος μπροστά +"
Τακτικό μέλος Δ.Σ ΚΟΙ.Π.Α.Π, με κείμενό του καταγγέλλει τη διοίκηση του ΚΟΙ.Π.Α.Π