Καλωσορίζουμε την Κωνσταντίνα Χατζημιχάλη

Η επένδυση στο ανθρώπινο δυναμικό της πόλης δεν σταματά. Με χαρά προσθέτουμε μία ακόμα σημαντική προσωπικότητα στην ομάδα, με την οποία φιλοδοξούμε να αλλάξουμε τον Δήμο μας.

Η Κωνσταντίνα Χατζημιχάλη είναι κάτοικος Λυκόβρυσης, μητέρα, εργαζόμενη και ενεργός πολίτης! Η οικογένεια της γεννήθηκε και μεγάλωσε στη Λυκόβρυση, ενώ συμμετείχε ενεργά και στις προηγούμενες δημοτικές εκλογές το 2019! Η Κωνσταντίνα αγαπάει και νοιάζεται για την Λυκόβρυση, ενώ κατέχει δίπλωμα παιδαγωγικής επάρκειας από το ΕΚΠΑ! Είναι καθηγήτρια στις επαγγελματικές σχολές του ΟΑΕΔ. Είμαστε βέβαιοι πως η συμμετοχή της Κωνσταντίνας θα δώσει στον ενιαίο μας Δήμο και πιο συγκεκριμένα στη Λυκόβρυση την αίσθηση της φρεσκάδας έχει ανάγκη η κάθε γειτονιά!

Κωνσταντίνα, καλωσόρισες στην ομάδα μας!