Προσφέρουμε σε όσους έχουν ανάγκη!

Η Βασιλική Ματζαβέλα, διδάκτορας του Πανεπιστημίου Πειραιά και ενεργός πολίτης στο Δήμο Λυκόβρυσης – Πεύκης, που αποτελεί μέλος στο Διοικητικό Συμβούλιο του ΝΠΔΔ ΚΟΙΠΑΠ, έχοντας διατελέσει μέλος και στο Διοικητικό Συμβούλιο της Δευτεροβάθμιας Σχολικής Επιτροπής, προέβη στην χορηγία των εμφανίσεων με τις οποίες αγωνίστηκαν οι μικροί αθλητές του 1ου Δημοτικού Λυκόβρυσης στο πρόσφατο αθλητικό τουρνουά ποδοσφαίρου.

Η ευγενική προσφορά της Βασιλικής Ματζαβέλα, όπως ήδη έχει αποδείξει με την έμπρακτη στήριξη των ευαίσθητων κοινωνικών ομάδων, π.χ. με την υποστήριξη του Κοινωνικού Φροντιστηρίου, δείχνει την ποιότητα του ανθρωπίνου κεφαλαίου που έχει ανάγκη ο Δήμος Λυκόβρυσης – Πεύκης. Συνεχίζουμε δυνατά, με προσφορά και χαμόγελα!