Καλωσορίζουμε στην ομάδα μας τον Χαράλαμπο Ασημακόπουλο!

Ένας ακόμα ενεργός πολίτης με πολύχρονη έμπρακτη προσφορά στον Δήμο μας, προστίθεται στην ομάδα μας!

Ο Χαράλαμπος Ασημακόπουλος είναι δημότης και κάτοικος Ηλιακού Χωριού. Έχει σπουδάσει ηλεκτρονικός μηχανικός στο ΤΕΙ Αθήνας, ενώ έχει εργαστεί τόσο στον ιδιωτικό όσο και στον ευρύτερο δημόσιο τομέα. Μιλάει αγγλικά, ενώ για χρόνια προσφέρει εθελοντικά στον συνάνθρωπο ως αιμοδότης, τόσο στις τακτικές αιμοδοσίες του Δήμου Λυκόβρυσης – Πεύκης, όσο και στην ενορία Αγίων Αποστόλων Πέτρου και Παύλου Πεύκης.

Συνεχίζουμε την επένδυση σε πρόσωπα που γνωρίζουν την πόλη, πρόσωπα με ανιδιοτελή προσφορά, θέληση και διάθεση να κάνουμε τον Δήμο μας καλύτερο για το τώρα και το αύριο. Χαράλαμπε, καλωσόρισες στην ομάδα μας!