Σε δημόσια διαβούλευση ο νέος Κανονισμός Καθαριότητας του Δήμου Λυκόβρυσης – Πεύκης!

Ο Δήμος Λυκόβρυσης - Πεύκης εφαρμόζει νέο Κανονισμό Καθαριότητας και η γνώμη σας μετράει!

Στο πλαίσιο βελτίωσης του νέου Κανονισμού Καθαριότητας, ο Δήμος Λυκόβρυσης-Πεύκης ζητά την γνώμη των πολιτών.

Λίγα λεπτά από το χρόνο σας αρκούν για να συμπληρωθεί η σχετική φόρμα και να συμβάλλετε στην βελτίωση της εικόνας της πόλης μας!

Επισκεφθείτε τη σελίδα του Δήμου, μελετήστε το κείμενο του Κανονισμού, συμπληρώστε τη φόρμα και αποστείλετε την έως τις 30/4 στην ηλεκτρονική διεύθυνση:

diavoulefsi@livovrisipefki.gr

Θα βρείτε το σχέδιο του νέου Κανονισμού Καθαριότητας στον ακόλουθο σύνδεσμο:

Ο δήμαρχος Λυκόβρυσης – Πεύκης, Μάριος Ψυχάλης, δήλωσε σχετικά:

«Η νέα δημοτική Αρχή ενθαρρύνει τους δημότες να έχουν θέση και ρόλο στη λήψη αποφάσεων. Εφαρμόζουμε το νέο Κανονισμό Καθαριότητας του Δήμου μας και χρειαζόμαστε κάθε καλή ιδέα που θα μας βοηθήσει να τον βελτιώσουμε ακόμα περισσότερο, με στόχο να πετύχουμε το καλύτερο δυνατό αποτέλεσμα. Η γνώμη κάθε δημότη μετράει! Αναμένουμε και ευελπιστούμε σε μαζική συμμετοχή στην δημόσια διαβούλευση!».