Συγχαρητήρια στον ΚΑΟ Λυκόβρυσης για την άνοδο στην Α’ ΕΣΚΑ!

Στην εκδήλωση του ΚΑΟ Λυκόβρυσης για τον εορτασμό της ανόδου στην Α’ ΕΣΚΑ βρέθηκαν στελέχη της παράταξής μας, προκειμένου να συγχαρούν την διοίκηση, τους παίκτες και το τεχνικό επιτελείο του συλλόγου για την σημαντική επιτυχία τους.

Παρόντες στην εκδήλωση ήταν ο υποψήφιος δήμαρχος Λυκόβρυσης – Πεύκης, Μάριος Ψυχάλης, ο γραμματέας της παράταξης «Δήμος Μπροστά+», Γιώργος Στιβαχτής, το τακτικό μέλος του ΔΣ ΚΟΙΠΑΠ, Μαρία Τραγάδη και ο δημοτικός σύμβουλος Ιορδάνης Βογιατζόγλου.

Η στήριξη του αθλητισμού και των σωματείων της πόλης μας είναι βασική προτεραιότητα της παράταξής μας. Στεκόμαστε δίπλα στις προσπάθειες όλων και δεσμευόμαστε για στενή συνεργασία, ώστε οι επιτυχίες να συνεχιστούν, μα πάνω από όλα οι σύλλογοι που δραστηριοποιούνται στην πόλη να έχουν όλα όσα χρειάζονται για να αποτελέσουν πόλο έλξης για όσο το δυνατόν περισσότερους νέους.

Θερμά συγχαρητήρια σε όλους!