Μισός τόνος τρόφιμα για τις ενορίες του Δήμου και συνεχίζουμε!

Πιστή στην φιλοσοφία μας να στηρίξουμε εμπράκτως κάθε κίνηση αγάπης προς τους συνανθρώπους  μας, η παράταξη «δήμος Μπροστά+», παραδώσαμε περισσότερο από μισό τόνο τρόφιμα και πρώτες ύλες στις ενορίες Αγίας Βαρβάρας και Ζωοδόχου Πηγής Λυκόβρυσης για την προετοιμασία των γευμάτων που προσφέρουν στους ευπαθείς συμπολίτες μας.

Με επικεφαλής τον υποψήφιο δήμαρχο Λυκόβρυσης – Πεύκης, Μάριο Ψυχάλη, τα μέλη της παράταξης Εμμανουέλα Γεωργακοπούλου, Κυριάκος Κατσόγιανος, Μαρία Τραγάδη, Σπυριδούλα Σίννη και Χρήστος Μπουζαρέλος παραδώσαμε τα τρόφιμα που είχαν συγκεντρώσει όλο το προηγούμενο διάστημα, μέλη, εθελοντές και πολίτες, που συντάχθηκαν στην κοινή προσπάθεια να υποστηρίξουμε όσους έχουν ανάγκη. Η δράση δεν σταματά εδώ, αλλά θα συνεχιστεί αδιάκοπα, με στόχο να συνεχίζουμε να προσφέρουμε και στις υπόλοιπες ενορίες της πόλης. Όσοι δημότες ενδιαφέρονται, μπορούν να επικοινωνήσουν με την υπεύθυνη της δράσης, Σπυριδουλα Σιννη στο 6978098936.

Στηρίζουμε τις πράξεις αγάπης! Είμαστε χρήσιμοι στην κοινωνία.