Παρόντες σε επιστημονική εκδήλωση στην Αίθουσα «Μ. Αναγνωστάκης»

Στην εξαιρετικά ενδιαφέρουσα εκδήλωση που διοργάνωσαν το ΚΟΙΠΑΠ και τα ΚΑΠΗ του Δήμου Λυκόβρυσης – Πεύκης στην Αίθουσα «Μ. Αναγνωστάκης» την Παρασκευή 11 Νοεμβρίου παραβρέθηκε ο υποψήφιος δήμαρχος Μάριος Ψυχάλης, όπου είχε την ευκαιρία να παρακολουθήσει μια σημαντική επιστημονική παρουσίαση για την πρόληψη.

Ο ειδικός παθολόγος – εντατικολόγος Βασίλειος Καλαμπόκης παρουσίασε ομιλία με θέμα «Covid-19 νεότερα δεδομένα», ενώ στη συνέχεια, ο ιατρός Βιοπαθολόγος – επιστημονικός διευθυντής του διαγνωστικού Κέντρου «Biomedicin» κ. Ιωάννης Λαμπρόπουλος, παρουσίασε μια εκτίμηση αποτελεσμάτων του αιματολογικού ελέγχου Σακχάρου – Ουρίας – Χοληστερίνης – VitD που προσέφεραν δωρεάν στα μέλη των ΚΑΠΗ

Συγχαρητήρια στον νέο γιατρό της πόλης μας, καθώς και στους διοργανωτές της εκδήλωσης.