Νύχτα θα φύγετε!

Ένας Δήμαρχος, επτά αντιδήμαρχοι, ένας Πρόεδρος του Δημοτικού Συμβουλίου, τέσσερις πρόεδροι και δύο αντιπρόεδροι σε ΝΠΔΔ του Δήμου Λυκόβρυσης - Πεύκης, καθώς επίσης οι "κηπουροί" συνεργάτες, επιβαρύνουν με εκατοντάδες χιλιάδες ευρώ τους δημότες, κατοίκους και επιχειρήσεις, αδυνατώντας να προσφέρουν τα στοιχειώδη. Λαμβάνουν εδώ και δεκαετίες χιλιάδες ευρώ κάθε μήνα χωρίς να μπορούν να αντιμετωπίσουν τις στοιχειώδεις ανάγκες.
Κλειστοί δρόμοι, πεζοδρόμια χωρίς πρόσβαση, απόλυτη αδυναμία μετακίνησης για ανθρώπους με προβλήματα υγείας, με αναφορές ακόμα και αδυναμία πρόσβασης ασθενοφόρων στην περιοχή. Δυστυχώς οι κάτοικοι από εσάς δεν περιμένουν τίποτα περισσότερο. Παραιτηθείτε, μήπως και δούμε πραγματική άσπρη μέρα.

Μαρία Τραγάδη - Τακτικό μέλος του ΚΟΙ.Π.Α.Π - μέλος της Δημοτικής Παράταξης "Δήμος μπροστά +"