Ε. Μανδαμαδιώτου και Χ. Καρανάσος: "Στρατηγός χωρίς στρατό " η πρόεδρος του ΚΟΙ.Π.Α.Π.

"Στρατηγός χωρίς στρατό " η πρόεδρος του ΚΟΙ.Π.Α.Π.

Ε. Μανδαμαδιώτου και Χ. Καρανάσος:
Η Ελένη Μανδαμαδιώτου και ο Χαράλαμπος Καρανάσος,  ως μέλη της δημοτικής παράταξης Λυκόβρυσης - Πεύκης "Δήμος μπροστά+" και ως τακτικά μέλη στο Δ.Σ του ΚΟΙ.Π.Α.Π μας έστειλαν κείμενο με τίτλο: "Στρατηγός χωρίς στρατό" η πρόεδρος του ΚΟΙ.Π.Α.Π., στο οποίο επισημαίνουν την αδυναμία της προέδρου να πραγματοποιηθεί για ακόμη μια φορά το Διοικητικό Συμβούλιο του  νομικού προσώπου, αφού δε προσήλθαν όλοι οι σύμβουλοι σε ψηφοφορία.
Αναλυτικά:

"Στρατηγός χωρίς στρατό " η πρόεδρος του ΚΟΙ.Π.Α.Π.

Δεν τελείωσε καλά το 2020 για τη διοίκηση του ΚΟΙ.Π.Α.Π. και το 2021 ξεκίνησε χειρότερα. Χθές 04.01.21 το Δ.Σ γύρισε για άλλη μια φορά την πλάτη στη πρόεδρο η οποία αποφάσισε να συνεχίσει τα δια περιφοράς συμβούλια παρά τη δυσαρέσκεια της αντιπολίτευσης. Συνεπώς για ακόμη μια φορά το Δ.Σ δεν πραγματοποιήθηκε αφού δε προσήλθαν όλοι οι σύμβουλοι σε ψηφοφορία. Καλό θα ήταν η κυρία πρόεδρος απο το να κάθεται στο σπίτι της και να δίνει εντολές, να καλεί μόνη της τους συμβούλους και να ρωτά τον λόγο αποχής τους αν και της είναι ήδη γνωστός.

- Ελένη Μανδαμαδιώτου,

- Καρανάσος Χαράλαμπος,

- τακτικά μέλη στο Δ.Σ του ΚΟΙ.Π.Α.Π - μέλη της δημοτικής παράταξης "Δήμος μπροστά+".