Δήμος Μπροστά +: Επενδύουμε στο μέλλον! - Νέος εκπρόσωπος στο ΠΕΑΠ ο Αντώνης Χαριτάκης

Η δημοτική παράταξη του δήμου Λυκόβρυσης - Πεύκης "Δήμος Μπροστά+" με επικεφαλής τον Μάριο Ψυχάλη, ενημερώνει:

Ο Αντώνης Χαριτάκης αποτελεί το νέο τακτικό μέλος της παράταξης "δήμος μπροστά+" στο Διοικητικό Συμβούλιο του ΝΠΔΔ ΠΕΑΠ. Ο Αντώνης γεννήθηκε το 1983, ενώ πήγε σχολείο στη Λυκόβρυση. Αποτελεί ενεργό μέλος της τοπικής κοινωνίας έχοντας δραστηριοποιηθεί σε αθλητικούς και πολιτιστικούς συλλόγους. Εργάζεται εδώ και 15 έτη στον κλάδο των τηλεπικοινωνιών. Είμαστε βέβαιοι πως οι γνώσεις του Αντώνη και η αγάπη του για τον πολιτισμό και τον αθλητισμό θα τον βοηθήσουν να προσφέρει τα μέγιστα στο Δήμο Λυκόβρυσης - Πεύκης.