Συνεχίζουμε την προσφορά αγάπης, σε άλλες δύο ενορίες του Δήμου μας

Το Σάββατο 10/07/2021 στελέχη της δημοτικής παράταξης μας επισκέφτηκαν για ακόμη μια φορά, άλλες δύο ενορίες του Δήμου Λυκόβρυσης – Πεύκης και προσέφεραν τρόφιμα μακράς διαρκείας και πρώτες ύλες για την παραγωγή γευμάτων.

Την δράση συντόνισε η Σπυριδούλα Δασκαλοπούλου Σίννη που αποτελεί μέλος της παράταξης «δήμος μπροστά+».

Μεταξύ των στελεχών που συμμετείχαν στην δράση ήταν ο Γιώργος Κοκκινάς, ο Χαράλαμπος Καρανάσος και η Μαρία Τραγάδη.

Τα στελέχη της παράταξης «δήμος μπροστά+» αφού ευχαρίστησαν τους πατέρες των ενοριών για τη φιλοξενία και τη προσφορά των Αγίων Εικόνων, δήλωσαν ότι θα συνεχίσουν να στηρίζουν εμπράκτως τις κοινωνικές δομές των ενοριών, όπως επίσης και τις αντίστοιχες δομές του Δήμου, με χαρακτηριστικό παράδειγμα το κοινωνικό φαρμακείο.