Επενδύουμε στον άνθρωπο με αρχές και γνώσεις!

Ο Σίμος! Ο Σίμος Νικολιδάκης αποτελεί ένα φωτεινό παράδειγμα νέου επιστήμονα και επαγγελματία ο οποίος έχει γεννηθεί και μεγαλώσει στην Λυκόβρυση. Ο Σίμος Νικολιδάκης εργάζεται στον ιδιωτικό τομέα, στον κλάδο της εκπαίδευσης, όντας διευθυντής εκπαίδευσης με μεγάλο εκπαιδευτικό όμιλο, ενώ ολοκληρώνει την διδακτορική του διατριβή στις θεωρητικές επιστήμες. Ο Σίμος αποδέχθηκε την πρόταση της παράταξης «δήμος μπροστά+» να συμμετέχει ενεργά στο εγχείρημα της δημιουργίας των βάσεων ώστε ο Δήμος Λυκόβρυσης – Πεύκης να βγει από το αδιέξοδο. Ο Σίμος Νικολιδάκης αναλαμβάνει τον τομέα της επικοινωνίας της παράταξης «δήμος μπροστά+», σε συνεργασία με νέα στελέχη της παράταξης. Η δημοτική παράταξη «δήμος μπροστά+» θα συνεχίσει καθημερινά να εμπλουτίζεται με δημότες που έχουν διάθεση να προσφέρουν ουσιαστικά στο Δήμο.

Επενδύουμε στο νέο, Αναδεικνύουμε τις αρχές, Υποστηρίζουμε την γνώση.